.

.

Божиќ Poinsettia Хартија Ручек Decoupage Салфетки, Дизајниран Гроздобер Божиќ Цвет Салфетка за Занает, Уметност и забава, Хартија Ручек Декоративни Салфети, 20 Count (Божиќ Гарл

Божиќ Poinsettia Хартија Ручек Decoupage Салфетки, Дизајниран Гроздобер Божиќ Цвет Салфетка за Занает, Уметност

DEN 1149.60

Износ
Во продавницата.

ПРЕМИУМ ХАРТИЕНИТЕ САЛФЕТИ : 20 Пребројувањето на 3-Ply декоративни decoupage хартиени салфети за секојдневна партии, дома celebrationslunch, јадење, кафе, роденден, свадба, годишнина.ПРЕКРАСЕН ЦВЕТ ДИЗАЈН - Овие шарени цвеќиња дизајн салфетка носи еден допир на посебна партија акцент во секое време.Совршен за да заличи секоја прилика, па можете да уживате повеќе време со пријателите и семејството.ГОЛЕМИНА ПАРТИИ И ПИЈАЛОЦИ : Овие декоративни гроздобер хартиените салфети ќе создаде уникатна атмосфера за вашата маса.Користење кога се ужива партија закуски, идеален под пијалаци за да се заштитат tabletops.ДЕКОРАТИВНИ & УМЕТНИЧКА : Овие Уникатни украсни хартиени салфети се големи подароци за машки и женски пријатели кои сакаат убави нешта.Овие уметнички decoupage servilletas салфети се совршени за партија услуги и dinnerware, enlight вашиот дом со decoupage хартија.БЕЗБЕДНО И ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ.Овие вечера, ручек decoupage салфети се еколошки-пријателски производи, не се избелени, biodegradeable и compostable.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите