.

.

100 Пакет Star Точка Печатење на Хартија Салфетки Коктел Салфетки 2-Ply Ручек Салфетки за Еднократна употреба Хартиени Салфети за Булчински Туш Чај Свадба Партија Десер

100 Пакет Star Точка Печатење на Хартија Салфетки Коктел Салфетки 2-Ply Ручек Салфетки за Еднократна употреба

DEN 762.24

Износ
Во продавницата.

Пакет се вклучени : 20-број 2-Ply /торба.Се расплетува, големина : 13*13 Инчен , Виткање големина : 6.5*6.5 Инчи.Изработени од рециклиран дрвна целулоза, печатени со храна-одделение бои; biodegradable и compostable.Салфети печатени четири двострано кога се отворија целосно. (Се покажува како слика).Подобрување на вашата партија атмосфера за време на сезона.На едноставен, но прекрасен дизајн веднаш ќе го направи секоја соба жив и шарени и да се трансформира собир во празнична прослава.ГОЛЕМА КАКО ПОДАРОК ИЛИ се ЗАДРЖИ ЗА СЕБЕ : да се Даде на дизајнот на вашиот омилен празник на водителка како слатка и внимателен ви благодариме присутни.Или се задржи за себе.Идеален за decoupage, свадба приеми, коктел забави, летната бавча соаре е, бебе туш, булчински туш, денот на вљубените лице, или девојка роденден.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите