.

.

Гребен Мажите Перница Фантом ЛЕ Сандала

Гребен Мажите Перница Фантом ЛЕ Сандала

DEN 842.88

Износ
Во продавницата.

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.САМО САНДАЛА ВИ ТРЕБА : Кога плажа сандали и врвна удобност доаѓаат заедно, ќе го добиете Перница Фантом ЛЕ!Овие флип апостолки станаа главен за не е само за лето, но плажа живот во целина со изграден во удобноста да го издржат било авантура.ПЕРНИЦА ТЕХНОЛОГИЈА : Гребен Потпис Перница сандали имаат висока енергетска враќа напор за удобност.Гума сунѓерот outsole не сите кревање на тешки предмети за вас.БЕЗ ПРЕКИН ВО ПЕРИОД : Преполна со утеха и поддршка на Гребен е анатомски лак поддршка и пета cupping, на Перница Фантом ЛЕ сандала ќе ги задржи нозете удобно, без разлика каде тие ве однесе.ИЗДРЖЛИВИ + УДОБНОСТ : Фантомска ЛЕ флип апостолки имаат поместена џерси наредени ремени кои имаат outboard траеше изградбата за зголемување на комфорот.ПЛАЖА СЛОБОДНО СО ГРЕБЕН : Ние сме охрабрување на луѓето во целиот свет да се вратиме на забава, слобода и духот на плажа додека живеат живот со едно едноставно правило : Плажа Слободно.Нашите производи се дизајнирани да се направи да се чувствувате удобно, опуштени и слободни во која било средина, без разлика дали сте на плажа или не.Ако сте во потрага за удобно флип апостолки за мажи, не гледам понатаму.Ќебе нозете ваши во удобноста без елиминирање стил со Перница Отскокнување Фантом ЛЕ Сандали кој Гребен Потпис Перница Отскокнување footbed, модерен контура со анатомски лак поддршка, пета cupping за поддршка, полно зрно кожени горни со поместена џерси поставата и висока густина гума сунѓерот outsole.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите