.

.

tombik Деца Момчиња & Девојки Плажа/Базен Слајдови Сандали | Деца Вода Чевли

tombik Деца Момчиња & Девојки Плажа/Базен Слајдови Сандали | Деца Вода Чевли

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

Лизга-за дизајн и еластична назад пета рака овозможи лесно за вклучување/исклучување и stablility.Криви-дизајниран footbed сандали обезбеди удобно база на лак и поддршка за активна деца.На задебелена единствена задржува течности од добивање во дете нозе, обезбедува одлична влечење на влажни површини.Широк cushioned пети ремени со симпатична обрасци за удобност и подобар изглед.Различни дизајни за да изберете, пар лесно со различни тимови и оди добро со повеќето прилики.Флексибилни гума за џвакање назад рака го прави лесен за деца носат и полетување.Овозможи малку нозе дишат слободно во летните денови.Водоотпорен СТП горниот дел со меки покривачки, удобен за носење, без повреда на деца мека instep.На дното се вклопува единствена на нога и лак поддршка може да донесе удобност дури и ако вашето дете стои или игра за долго време.Здрав outsole, тој дава силна влечење и стабилност, се создаде безбедно заштита за вашите деца без разлика дали тие се репродуцира или одење на влажна или сува земјата.Флексибилни гума за џвакање назад рака го прави лесен за деца носат и полетување.Овозможи малку нозе дишат слободно во текот на летото days Waterproof СТП горниот дел со меки покривачки, удобен за носење, без повреда на деца мека instep The дното се вклопува единствена на нога и лак поддршка може да донесе удобност дури и ако вашето дете стои или игра за долго време.Здрав outsole, тој дава силна влечење и стабилност, се создаде безбедно заштита за вашите деца без разлика дали тие се репродуцира или одење на влажна или сува земјата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите