.

.

Бар Сапун Држачот за Туш со Капак Сапун Јадење Држачот со 2 Куки за Бања Водоотпорен Ѕид Монтирани Бар Сапун Кутија за Сапун Носителот Drainer да се Задржи Сапун Барови

Бар Сапун Држачот за Туш со Капак Сапун Јадење Држачот со 2 Куки за Бања Водоотпорен Ѕид Монтирани Бар Сапун

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

【Две Куки】Споредување со други сапун носителот, сапун сад за носител со двајца куки за бесење бања пешкир и бања сунѓер. 【Штета Слободни】Лепило нудат силна лепливоста, само тргни исклучување на поклопецот, без оштетување на ѕидот и лесно да се инсталира.Тоа работи најдобро за мазни и цврсти површини, како што се плочки, мермер, калено стакло.Па тоа е супер товарот капацитет, вие не мора да се грижите за сапун носителот паѓа.Ве молиме имајте во предвид лепило не се обновливи. 【Водоотпорен и dustproof】Затворете го капакот по употребата, што може да биде водоотпорен и dustproof, отпорни на нечистотија и чувајте сапун чисти, издржливи. 【Практичен дизајн】внатрешноста на сапун кутија е дизајниран да се извлече, а долниот дел е опремен со вода, собирање на плочата за да се спречи вода од тече и чувајте го на чиста.Тоа е многу погоден за употреба во разни прилики во кујна, бања, и перална. 【издржлив материјал】 Лентата за сапун, држачи се направени од високо-квалитетна пластика, материјал кој не е толку кршливи, како и обично пластични сапун носители.Карактеристики.Направени од високо-квалитетни PP материјал, стилски и убави, трајни и долг животен век.Ѕид-монтирани фиока дизајн, водоотпорен и влага-доказ, може да се исцеди, да ги задржи на сапун чиста и сува.Лесен за инсталација : Силна не-означување налепници, без удирање, и не е лесно да се откажат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите