.

.

Yardley Лондон Шеј Маштеница Чувствителна Кожа Природно Навлажнувачки Бања Бар, 4.25 Унца, 2 Count (Пакување од 4) 8 Барови Вкупно

Yardley Лондон Шеј Маштеница Чувствителна Кожа Природно Навлажнувачки Бања Бар, 4.25 Унца, 2 Count (Пакување

DEN 140.40

Износ
Во продавницата.

Производ на Yardley.Yardley Шеј Маштеница Бања Бар, 4.25 оз Пакет од 8. Yardley Лондон Шеј Маштеница Чувствителна Кожа Природно Навлажнувачки Бања Бар со Деликатна Камилица & Крем Маштеница.Доверливи генерации, Yardley бања столбови направена со етерични масла и навлажнувачки состојки кои помагаат да се изедначи вашата кожа и да ги смири вашиот ум.Сега, Yardley воведува Чувствителна Кожа Шеј Маштеница, совршена комбинација на крем состојки, клинички тестирано за да биде нежна за кожата.Овој прекрасен бар карактеристики Шеј Путер, Маштеница протеини и деликатна камилица црешни за нежно чистење на вашата кожа и да ви остават чувство мека и убава.Произведено во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите