.

.

A La Maison de Прованса Бар Сапун | Цреша Мирис | француски Бланширан Природни Навлажнувачки Рака и Телото со Сапун | 8.8 Оз секој (3 Парчиња)

A La Maison de Прованса Бар Сапун | Цреша Мирис | француски Бланширан Природни Навлажнувачки Рака и Телото

DEN 430.80

Износ
Во продавницата.

ПОГЛЕЗИТЕ ВАШИТЕ РАЦЕ со decadent бар сапуни од La Maison de Прованса, позната во светот како најдобрите квалитет сапуни.Нашите сапуни се создаде foamy пенливата дека е нежна за кожата, мие далеку нечистотија и нечистотии додека delighting вашите сетила со свежа арома на Цреша.ТРОЈНО ФРАНЦУСКИ БЛАНШИРАН според нашите традиционални 1828 рецепт од Франција.Нашите прочистувачките процес преобразува природни растителни масла во глицерин, богата, мазна, lathering сапун.Оваа премија бања или туш сапун е одлична за рацете, телото и лицето, смирувачки, и нежен дури и на повеќето чувствителна кожа.СИТЕ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ во La Maison de Прованса Рака бар сапун за раце и тело содржи 100% сите-природна растителна основа состојки.Нашите луксузни рака сапун е слободен на SLS, parabens, и phthalates.ПОДМЛАДИТЕЛЕН ХИДРАТАНТЕН МАСЛА во нашата навлажнувачки бар сапуни помогне да се врати мека, еластична текстура да се исуши, времето-уморен раце и кожата.Богати со Витамин Е, Шеј Путер и други исцелување хранливи материи, нашата рака сапуни се од суштинско значење кожа и производи за нега на тело за мажи и жени.УДОБЕН ВРЕДНОСТ ПАКЕТ на бар сапун осигурува дека вие и вашето семејство може да уживаат во чиста, мека, мазна и здрава раце и кожата во кујната и бањите.Уживаат во смирувачки, негување на луксуз на француската миризливи рака сапун.Големина : 3 Пакет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите