.

.

Neem Чистење Бар 4oz -Ултра-Осетлива Кожа-Благотворно Терапија-ви го Олеснува Иритација на Кожата, Чешање, Flaking, Сувост. (1 Бар)

Neem Чистење Бар 4oz -Ултра-Осетлива Кожа-Благотворно Терапија-ви го Олеснува Иритација на Кожата, Чешање,

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Шеј Путер База за додаде благотворно терапија НЕ Parabens НЕ SLS БЕЗ Глутен НЕ Петрохемија НЕ Phthalates БЕЗ Синтетички Состојки БЕЗ Мирис Вегетаријанска Кошер Не-ГМО Состојки.Безбедна за сите возрасти.p H балансиран и климатизација.Помага сува кожа, чешање, иритација на кожата.Paraben Слободни.Смирувачки, Смирување и за Лекување*.Lye-Бесплатно, Максимална Сила За Чувствителна Кожа.Тројно дејство со 30% Органски Neem Масло, Neem Лист, и Neem Екстракт.Neem Сапун е одлична за сува кожа, груба кожа, тематски кожни заболувања, јадеж на кожата, осип, каснувања од инсекти, Хронични Кожни Состојби и повеќе* мора да се има за секој со секој проблеми со кожата.Моќно ефективна, оваа тераписка чистење бар е смирувачки, лекување и најдобро од сè, тоа може да помогне во спречување на кожни заболувања.*.Смирувачки, Смирување и за Лекување*Lye-Бесплатно, Максимална Сила За Чувствителни Skin Triple акција со 30% Органски Neem Масло, Neem Лист, и Neem Екстракт.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите