.

.

VEVOR Сауна Грејач 9KW Сува Парна Бања Сауна Печка Грејач 220V-240V со Внатрешен Контролор Електрични Сауна Печка за Макс.459 Кубни Метри Дома Хотелот, Сауна, Спа Соба Туш Кад

VEVOR Сауна Грејач 9KW Сува Парна Бања Сауна Печка Грејач 220V-240V со Внатрешен Контролор Електрични Сауна

DEN 4991.76

Износ
Во продавницата.

【ПРЕМИУМ МАШИНА】 - Моќ : 9 KW; Сауна Тип : Сува; Работен Напон : 220-240 V; Жица : 3x10(Nxmm2).Контрола Начин : Внатрешни Копчиња; на Оваа сауна грејач е изградена со алуминиумска легура, прав-обложени за анти- ' рѓа Што се предлага да се поврзете оваа машина да се примарниот извор на енергија за безбедност за употреба.Премиум Сауна Heater Painted Челик Structure Time & Темп.Adjustable Wall-монтирани Design Gain Големи Бенефиции.Модел : В-SH-9 KWPower : 9 KWWorking Напон : 240 VCurrent : 37.5 ASuitable Сауна, Соба : 317-459 сертификати.ft/ 9-13 м3 (6.2 ft/ 190 см)Сауна Камен Треба (НЕ се ВКЛУЧЕНИ) : 33 кг/ 16 kg Temperature Опсег : 86-230 ℉/ 30-110 ℃Временски Опсег : 1 Hour Material : Насликани Челик + 316 од не ' Рѓосувачки Steel Item Големина(L x W x H) : 15.7 x 11 x 22.4 во/ 40 x 28 x 56 cm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите