.

.

10PCS/МНОГУ MUR1560G ДА-220 MUR1560 TO220 U1560 RHRP1560 MUR1560CTG Ултра Брзо Обновување диоди Супер Брзо Обновување диоди

10PCS/МНОГУ MUR1560G ДА-220 MUR1560 TO220 U1560 RHRP1560 MUR1560CTG Ултра Брзо Обновување диоди Супер Брзо

DEN 230.16

Износ
Во продавницата.

10 PCS/МНОГУ MUR1560 G ДА-220 MUR1560 TO220 U1560 RHRP1560 MUR1560 CTG ултра брзо обновување диоди Супер брзо обновување диоди. 10 PCS/МНОГУ MUR1560 G ДА-220 MUR1560 TO220 U1560 RHRP1560 MUR1560 CTG ултра брзо обновување диоди Супер брзо обновување диоди.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите