.

.

Магијата Vosom Професионални Голф Бодовна Листа Носителот Yardage Книга Носителот Мулти-Боја

Магијата Vosom Професионални Голф Бодовна Листа Носителот Yardage Книга Носителот Мулти-Боја

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Синтетички кожа заштитна прекривка едноставно издание, без бодовна листа и молив вклучени.Имитација на кожа со алигатор кожата дизајн е роман и лесно да се зафат;.Бодовна листа огради целосно рамен и издржливи, овозможувајќи лесно одбележување;.Внатрешни работи еластична бендови одговара на повеќето scorecards сит без многу движење;.Соодветна Големина : Во 7.28" x 4.21", тоа ќе се вклопи во поголемиот дел (човечка големина) задниот џеб.Магијата Vosom задржи фокусирани на голф бодовна листа носителот на Р. 3, Опремени со пенкало јамка за да се зафат вашиот молив или пенкало , еластична бенд да носителот на вашата книшка. 4, Лесен, лесен за употреба.Секој caddie за еден професионален играч на голф треба некоја книга или површината за да напишете работи надолу во текот на круг.секој играч на голф бараат голф бодовна листа држачот за да го сними неговиот резултати за да се подобрат неговите перформанси, нашите производи се добар избор за оние луѓе.ние нудиме висок цена перформанси производ на голф играч во целиот свет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите