.

.

Алатка за Складирање Багажник,Дрвени Шрафцигер Ѕид Организатор, Клешти Носителот Багажник, Чекан Држачот за Ѕид за правилно Поставена Алатки Организатор и Склади?

Алатка за Складирање Багажник,Дрвени Шрафцигер Ѕид Организатор, Клешти Носителот Багажник, Чекан Држачот за

DEN 863.76

Износ
Во продавницата.

【ЛЕСНО ОРГАНИЗАЦИЈА】 : Нашата 3 pack алатка за складирање полици ви помогне да се ослободи од неуредна лента со алатки, совршено се организираме сите алатки, што го прави видливо и во лесно да се достигне.Едноставно полици чувајте ги вашите алатки хоризонтално со лицето нагоре, која ќе биде полесно за да пристапите и ви помага да ги пратите на вашиот tools!.Направен од природни борови дрва со одлична изработка, тоа е исклучително силно да се вчита од светлина до тешки tools, и трајни производи за долгорочна употреба.Тоа е, мора да се задржи вашата алатки уредно организирани и надвор од патот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите