.

.

Трим Отстранување Клешти Автомобил Вратата Поправка Тока Трим Шрафцигер Отстранување Уривање Занитвам Алатка

Трим Отстранување Клешти Автомобил Вратата Поправка Тока Трим Шрафцигер Отстранување Уривање Занитвам Алатка

DEN 249.36

Износ
Во продавницата.

【хром vanadium легиран челик】Направен од висок квалитет на хром vanadium легиран челик, висока цврстина, силни и издржливи. 【штета】Оваа трим отстранување шрафцигер ви овозможи да брзо и лесно да се отстрани автомобил вратата панел и тапацир клипови, без да предизвика штета на нив. 【не се лизга се справи со】дршката донесени против пролизгување ергономски дизајн кои го прават тоа полесно да се работи, удобно да се одржи. 【широк апликации】Погодни за брзо отстранување на staples, клипови, вратата панели, facia и трим поддржува итн. 【преносни】Компактни димензии, лесен за носење и употреба.Лесно да се стави во алатка случај.Спецификација : Материјал : Хром vanadium легиран челик Тежина : 95g/3.4 оз вкупна Должина : 205mm/8.1 инчен Род Должина : 100mm/3.9 инчен Отворање Големина : 3мм/0.1 инчен Отворање Агол : 45° Пакет Листа : 1 x Трим Отстранување Клешти.

Параметрите на производот

Material:
Chrome vanadium alloy steel
Weight:
95g/3.4oz
Overall Length:
205mm/8.1inch
Rod Length:
100mm/3.9inch
Opening Size:
3mm/0.1inch
Opening Angle:
45°
Package List:
1 x Trim Removal Pliers :

Им се допаѓа и на купувачите