.

.

Southwire ШРАФЦИГЕР, 1/4 ВО ДУПЧИЊА SCREWHOLDING

Southwire ШРАФЦИГЕР, 1/4 ВО ДУПЧИЊА SCREWHOLDING

DEN 308.40

Износ
Во продавницата.

Screwholding шрафцигер има завртка па вие не мора да, овозможувајќи за полесно, една рака операција.Удобно cushioned контрола им овозможува на цврст стисок и поголем вртежен момент.Заштитна обвивка има завртки во место за да се овозможи една рака операција.Се справи со крај е означен за лесна идентификација на совет тип и големина.Интегрален прирабници обезбеди солидна, пресврт-отпорни сечилото сидро.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите