.

.

Премиум Момчиња Термички Долна Облека Set – Вафли Сплетам – Топло & Висока Влага Wicking

Премиум Момчиња Термички Долна Облека Set – Вафли Сплетам – Топло & Висока Влага Wicking

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Па, зошто мислам два пати?ЦЕЛ СЕГА и да ја Добиете оваа Неверојатна Момче е Термички Носат Поставите Доставени до вас Само во еден Дена!.Ова осигурува дека ви се добро заштитени преку внатрешниот слој на thermals уште имате флексибилност за да го изберете вашиот надворешен изглед.Сепак, ние сме прилично сигурни дека ќе биде супер импресиониран со неговата функционална ефикасност во одржување сте топло, меко и удобно се чувствуваат, својот лесен дизајн и ќе се сакаат себеси за одлуката за купување на тоа.ПАТНИЧКИ РАДОСТ – Strike од потребата да се работи половина на вашиот куфер или торба со woollen/зима носи кога патуваат постудено клима, наместо да се носат овие топло, лесни и помалку обемниот термички носи кои може да ги обезбеди потребните заштита и во исто време ќе ви овозможи да се носат многу повеќе во иста вреќа.Овие thermals за момчиња дојде во собата на појавување на врвот и на дното и да се направи за идеален избор за ладна клима.Згора на тоа, нашите момче е термички долна облека собата е на располагање во широк спектар на избори за да го изберат совршено се вклопуваат за себе – на сит се вклопуваат е секогаш подобро на задржување на топлината.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите