.

.

Никол Милер Легенда Колекција Мирис и Лосион за Тело Подарок Сет, Црна, 1 Fl Мл

Никол Милер Легенда Колекција Мирис и Лосион за Тело Подарок Сет, Црна, 1 Fl Мл

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

Асортиман на дизајнер на квалитетот цветни мириси.За најдобри резултати, ќе се применуваат директно на пулсот точки на вашето тело.Пакет Димензии : 5.08 L x 29.21 H x 25.4 W (сантиметри).објектот пакет тежина : 1.5 килограми.Никол Милер Легенда Колекција Мирис и Лосион за Тело Подарок Сет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите