.

.

Ив Рошер Plein Soleil Мирис Подарок Сет

Ив Рошер Plein Soleil Мирис Подарок Сет

DEN 2783.76

Износ
Во продавницата.

Едно патување со илјада бои.Неколку капки Cardamom разбуди овој mesmeric флорални мелодија со излив на свежина.Plein Soleil Eau de Parfum ти овозможува да се занесе во шарени, хипнотички избега.Тубероза ливчиња и Ylang-ylang цвеќиња, со нивната мазна и блескава мирис, прегратка бавно бран на Сандаловина.Повторно откривање на вашиот омилен мирис во оваа мека, богати и миризливи рака крем.Мазна Цветни Ноти.Дознајте повеќе за нашите Plein Soleil - Eau de Parfum Колекција Кутија Сет, совршен подарок идеја за Божиќ!.Ив Рошер Plein Soleil Мирис Подарок Set This подарок сет содржи : Eau de Parfum - 3.3 fl.мл./100 ml spray Plein Soleil Eau de Parfum ти овозможува да се занесе во шарени, хипнотички избега.Eau de Parfum - Чанта спреј големина, 0.3 fl.мл./10 ml spray The совршена големина за да го земете вашиот омилен мирис надвор насекаде.Миризливи Страна на Крим - 1 fl.мл./30 ml tube Rediscover вашиот омилен мирис во оваа мека, богата, миризливи рака крем.Мироварец : Фабрис Pellegrin ни ја втурнува назад во неговата spellbinding reveries, се губи од неговите патувања до другата страна на светот.Соништата во кои sunkissed цвеќиња продре во воздух со слатка, смирувачки ароми.Нашата Посветеност : Вегетаријанска Капа направени од рециклирани пластични Шишиња и кутијата се целосно рециклираат Направени во France TUBEROSE – CARDAMON – САНДАЛОВИНА – YLANG-YLANG Plein Soleil ти овозможува да се занесе во шарени, хипнотички избега.Тубероза ливчиња и Ylang-ylang цвеќиња, со нивната мазна и блескава мирис, прегратка бавно бран на Сандаловина.Неколку капки Cardamom разбуди овој mesmeric флорални мелодија со излив на свежина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите