.

.

EWYI Изолирани Греење долна облека на Жените, Перат USB Електрично Загревани Термички Долг Ракав Т Кошули и Панталони Set - Smart Контрола на Температурата Црно-XXL

EWYI Изолирани Греење долна облека на Жените, Перат USB Електрично Загревани Термички Долг Ракав Т Кошули и

DEN 1543.20

Износ
Во продавницата.

Облека не треба да биде потопено за долго време.★ Спецификации : Име : Греење Топлинска Underwear Color : Црна,Grey Gnder : Men Material : 95% Полиестер + 5% Spandex, Карбонски влакна wire Size : M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL★ Пакетот вклучува : 1 x Греење Топлинска долна облека Tops1 x Греење Топлинска долна облека Панталони★ МИЕЊЕ И за НЕГА на:Машина перат. 【ДИШЕ И ПОТ-АБСОРБЕНТА】термички долна облека за мажи е направен од влага wicking и дише ткаенина, која исто така ќе ја апсорбираат потта и сува брзо во вежба и да се чува далеку од лепливи чувство, да обезбеди доволно удобност и топлина кога ќе го игра спорт во ладна weathers. 【ВЛАГА WICKING И ПОТ ЕЛИМИНАЦИЈА】Оваа термички долна облека во собата може да се намали пот или влага дека може да се случи од страна на wicking тоа далеку од кожата да се исуши побрзо, додека изолација од тешките временски услови.Во случај на машина за перење, ве молиме перење на облеката во торба за перење. 【ПОГОДЕН За Луѓето】 Греење долна облека, помага да се подобри циркулацијата на крвта, го подобруваат метаболизмот, која е многу погодна за луѓе кои се плашат на ладно, артритис, сиромашните циркулацијата на крвта, и вкочанети зглобови. 【ВИ ДРЖИ на ТЕМПЕРАТУРА во текот на целиот ДЕН】без разлика Дали сте на работа или во движење во текот на целиот ден, овој термички сет ќе ви ги toasty и удобно без да се жртвува за мобилност.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.За да се обезбеди долговечност на облека, обидете се да се избегне силно перење и користење нормално сушење.【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】На ткаенини од нашите thermals обезбеди удобност, без губење на неговата форма по повеќе носи. 【ПО УСЛУГА】сетот не содржи моќ на банките.Кога перење, отстранете го банка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите