.

.

Крупни Мелење Машина Алуминиум Брус 6pcs 6mm Екстра Долг Брус за Мелење Сечење Струг

Крупни Мелење Машина Алуминиум Брус 6pcs 6mm Екстра Долг Брус за Мелење Сечење Струг

DEN 2001.60

Износ
Во продавницата.

Добра обработка на квалитет и висока заврши.Може да процесот на разновидност на високо-прецизност калапи.Може да се користи за процесот на леано железо, фрлија челик, јаглероден челик, од легиран челик, нерѓосувачки челик, бакар, алуминиум и други метали, и мермер, жад, коска и други неметални.Лесен за употреба, висока ефикасност, безбеден и сигурен.Во суштина го замени малото тркало со рачка, и нема прашина загадувањето.Направен од висок квалитет на карбид легури, цврсти и издржливи.Функција : Може да се користи за процесот на леано железо, фрлија челик, јаглероден челик, од легиран челик, нерѓосувачки челик, бакар, алуминиум и други метали, и мермер, жад, коска и други неметални.Во суштина го замени малото тркало со рачка, и нема прашина загадувањето.Добра обработка на квалитет и висока заврши.Може да процесот на разновидност на високо-прецизност калапи.Направен од висок квалитет на карбид легури, цврсти и издржливи.Лесен за употреба, висока ефикасност, безбеден и сигурен.Интегрирани обработка на трошоците може да се намали неколку пати.Спецификации : Материјал : волфрам карбид месо тело со дијаметар : 6mm Сечење дијаметар : 10 mm Вкупна должина : 154mm, 160mm, 164mm, 166mm, 167mm, 168mm Пакет листата : 6 * Брус.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите