.

.

Персоналните Сечење на Табли, Г-дин и Г-ѓа Одбори, Подарок за Ангажирани Неколку, Прилагодена Бамбус Сечење Одбор, Денот на Вљубените Подароци

Персоналните Сечење на Табли, Г-дин и Г-ѓа Одбори, Подарок за Ангажирани Неколку, Прилагодена Бамбус Сечење

DEN 648.00

Износ
Во продавницата.

Овие сопствени природни бамбус сечење на табли може да се користи како сечење на табли, сирење по перење, избришете ја со сува крпа, и потоа се става во добро вентилирани област.Имаме поминато квалитетот време работи раце на овие објекти ставајќи ги на тест за да се осигура задоволството на клиентите.Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот кориснички бамбус сечење одбор, ве молиме не двоумете се да контактирате со IKAY Дизајн и ние ќе работат заедно за да помогнат.Индивидуализира Производи Ова бамбус сечење одбор е со висок квалитет, уникатни и незаборавни housewarming/посебна прилика подарок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите