.

.

#N/A Брзо Ослободување Seatpost Менгеме Легура 30мм Велосипед Седло Пост Клип Стеги

N/A Брзо Ослободување Seatpost Менгеме Легура 30мм Велосипед Седло Пост Клип Стеги

DEN 191.52

Износ
Во продавницата.

Брзо ослободување заклучување дизајн,може да се прилагоди на менгеме на патот, дури и без какви било други алатки.Седиштето се стега со екстра долг брзо ослободување показател за додаде стегање сила.CNC Машински алуминиумски легури брзо ослободување седиште пост менгеме - лесни и издржливи. 30мм seatpost стеги погоден за 27.2 mm/25.4 mm seatpost.Шупливи дизајн,лесно да го инсталирате и користите.Опис : - CNC Машински алуминиумски легури брзо ослободување седиште пост менгеме - лесни и издржливи. - Шупливи дизајн,лесно да го инсталирате и користите. - 30мм seatpost стеги погоден за 27.2 mm/25.4 mm seatpost. - Брзо ослободување заклучување дизајн,може да се прилагоди на менгеме на патот, дури и без какви било други алатки. - Седиште менгеме со екстра долг брзо ослободување показател за додаде стегање сила. - Погодни за планински велосипед, виткање велосипед, песна велосипед, фиксна опрема, патот велосипед и сл.Спецификација : - Материјал : Алуминиум Легура - Менгеме Дијаметар : 30мм - Боја : Црна, Црвена (Изборен)Пакетот Вклучува : 1 Парче Велосипед Seatpost Clamp Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите