.

.

Поставете A24 Rojukiss Poreless Серум 30Ml Влага Ревитализира Rojukiss Poreless Ноќ Поправка Серум DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]

Поставете A24 Rojukiss Poreless Серум 30Ml Влага Ревитализира Rojukiss Poreless Ноќ Поправка Серум DHL EXPRESS

DEN 2262.48

Износ
Во продавницата.

Концентриран на ноќното негување на серумски Помогне да се негуваат кожата, кожата досадна.➽ Оваа група се вклучени со : Rojukiss Poreless Ноќ Поправка Серум 30 Ml Јадев Младост Здрава Колаген Убавина Зацврстување Против Стареење Ревитализирање на Влага во Потрага Млада Кожа.Место на Потекло : Ко. - Со ефикасноста на 10 Пробиотици екстракти со супериорен за нега на кожата вредност Продира длабоко + директно да управуваат со униние од пигмент во кожата слоеви + нежно го носат клетки од кожата да биде мазна и пријатна на допир.Збогатен со Кореја Bija Екстракт екстракт (корејски currant екстракти) за да се намали затнување, да се намали веројатноста за појава на акни.Пред негување со крем Редовно секоја вечер Треба да се избегне областа околу очите За максимална ефикасност, се Препорачува да се користи во врска со Rojukiss Сјај Porous производи.Потоа се шири во текот на лицето и вратот.Тоа е долготраен, но нежно акција на кожата.Насоки : По чистење на лицето, додадете 2-3 серум капки на прсти.Место на Потекло : Кореја. ➽ Концентриран на ноќното негување на серумски Помогне да се негуваат кожата, кожата досадна.Намалување на темни дамки . - Во комбинација со Jeju Lotus Капсули, кои покриваат невини ливчиња кои растат во средината на бујна природа во мал дел.Со Вештерка Шумска да се изедначи на кожата.И помогне на кожата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите