.

.

CucinaPrime 12x 12 Храна Кошница Лагер, Црвена и Бела Карирани - 100 Пакет

CucinaPrime 12x 12 Храна Кошница Лагер, Црвена и Бела Карирани - 100 Пакет

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Сет содржи - 100 12"x 12" црвено карирани wrap / облоги.Секој лист има маснотии-отпорни слој за да се обезбеди дополнителен слој на заштита.Совршено да се користи како кошница лагер или сендвич/бургер заврши.Црвено карирани дизајн додава зголемување на резолуцијата изглед на вашиот подготовка на храна.Cucina Prime-Сè да се стави вашиот дом и кујна прво.Големина : Црвено - 100 Пакет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите