.

.

uxcell Серво Рака Рог Алуминиум 25T Сребро, MG995, MG996, за, на Паралаксата, Futaba, 5pcs

uxcell Серво Рака Рог Алуминиум 25T Сребро, MG995, MG996, за, на Паралаксата, Futaba, 5pcs

DEN 227.76

Износ
Во продавницата.

- МАТЕРИЈАЛ - CNC Алуминиум. - Монтажа Дупка Проред : Прибл. 14mm; Средината Задржете Дијаметар : Прибл. 3мм; Тело со Дијаметар : Прибл. 20mm; Дебелина : Прибл. 4mm; Со 4 Нишка Дупка : M3. - ОДГОВАРА ЗА - Hitec, Паралаксата, Futaba и други брендови (40x20x36mm) стандард servos. - CNC машински за прецизност.Зголемена сила и прецизност. Пакет Содржина - 5pcs x Круг Серво Рог,20pcs x Завртки.Секој диск волан рака доаѓаат со 4 прицврстување завртки за фиксирање, неколку агол фиксни, посилна од други серво.Тркалезна форма диск рака дизајн со забот дупка, стандардот серво erector поставите дупка шема.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите