.

.

Hobbypark Алуминиум 25T Серво Рог Оружје Диск за Робот Механички Ноктот РК Автомобил Авион Стандард Мотори MG945 MG995 MG996 (5-Pack)

Hobbypark Алуминиум 25T Серво Рог Оружје Диск за Робот Механички Ноктот РК Автомобил Авион Стандард Мотори

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

✔Компатибилен со : 25 T Стандард Серво Мотори со 5.9 mm Излез вратило. ✔Монтажа Дупки Растојание(Центар-Центар) : околу 9.5 mm / 0.37". ✔Диск дијаметар : прибл 20mm / 0.79". ✔Се применуваат за : РК Роботи Автомобили Чамци Авиони. ✔Пакет од 5 Серво Рогови (Завртки Вклучени,НЕ ги ВКЛУЧУВААТ СЕРВО МОТОРИ).Answer : ___________________________ Note : НЕ ВКЛУЧУВА СЕРВО МОТОРИ бојата на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер /Телефон.Постојат некои мали грешки од човечки мерење.Задоволството на клиентите Гаранција Ако не сте 100% целосно задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да побарате враќање на пари или размена!Предмет : Алуминиум 25 T Серво Рог Оружје Диск Пакет Вклучуваат : 5pcs (Завртки Вклучени,НЕ ги ВКЛУЧУВААТ СЕРВО МОТОРИ) Карактеристики : 25 T Пршлен,М3 теми Одговара Најмногу Стандард Серво Мотори Алуминиум ЦПУ машински за прецизност Монтажа Дупки Растојание(Центар-Центар) : околу 9.5 mm / 0.37" Диск дијаметар : прибл 20mm / 0.79" Компатибилен со : 25 T Стандарден Мотор со 5.9 mm Излез вратило се Применуваат за : РК Роботи Автомобили Чамци Авиони Забелешка : Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност,или Контактирајте со нас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите