.

.

Климакс Метал C-225-BO Челик Поставите Завртка Јака, Црна Оксид Позлата, 2-1/4 се Роди Големина, 3-1/4 OD, Со 1/2-13 x 1/2 Поставите Завртка

Климакс Метал C-225-BO Челик Поставите Завртка Јака, Црна Оксид Позлата, 2-1/4 се Роди Големина, 3-1/4 OD,

DEN 394.56

Износ
Во продавницата.

Сила на тврди и меки шахти.Ефикасна јака дизајн.Лесно да се инсталира каде главните демонтажа, инаку, би се потребни.Толеранција : +.0010/+.0040. Црна оксид обезбедува некои отпорност на корозија.Едноставно слајд овие јаки на вратило и затегнете ја поставите завртка за да се одржи јака во место.Јаки се лесно да се прилагоди со нивните сет завртки.Изработена од јаглероден челик со Црн-Оксид финиш да понуди благи отпорност на корозија.Нашите вратило јаки се достапни во неколку различни стилови за да се исполнат вас или вашиот клиент потреби.Климакс Метални Производи Ко.во бизнисот за над 60 години е водечки производител на вратило јаки, цврсти спојки & keyless заклучување собранија.Климакс Метали, каде што објективна пазарна цена и одличен услуги на клиентите е нашиот ветување за вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите