.

.

ПЕДЕРОТ (Schaeffler) 23124E1K.TVPB.C3 - Сферични Ролери Имајќи - 120 mm ID, 200 mm OD, 62 мм Ширина, Заострените 1: 12 Понесе, Отворен, Polyamide Кафез

ПЕДЕРОТ (Schaeffler) 23124E1K.TVPB.C3 - Сферични Ролери Имајќи - 120 mm ID, 200 mm OD, 62 мм Ширина, Заострените

DEN 2073.60

Износ
Во продавницата.

создаден дијаметар : 120 mm.температурата на работа опсег : Максимум +120 °C надворешен дијаметар : 200 мм.кафез материјал : Polyamide.вкупна ширина : 62 мм.Спецификација : понесе дијаметар : 120 mmoperating температура опсег : Максимум +120 °Coutside дијаметар : 200 mmcage материјал : Polyamideoverall ширина : 62 mmbearing материјал : Steelbore тип : Заострените 1 : 12cage тип : Внатрешен Прстен Guidedouter прстен тип : Не Splitprecision оценка : Не Ratedinternal царинење : C3application : Vibratory Applicationsclosure тип : Openfinish/слој : Uncoatedlubrication дупка тип : Подмачкување Ритам & Holeouter прстен ширина : 62 mmdynamic капацитет : 630000 Nfillet радиус : 2 mmstatic капацитет : 800000 Nseries : 231maximum вртежи во минута : 3400 ВРТЕЖИ во минута.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите