.

.

Eppendorf 22 62 355-9 Ладилник Мулти-Цел центрифуга; 4 x 100 mL Капацитет, 220 VAC

Eppendorf 22 62 355-9 Ладилник Мулти-Цел центрифуга; 4 x 100 mL Капацитет, 220 VAC

DEN 2104.80

Износ
Во продавницата.

Мин. температура (степен c) : -9. Мин. температура (степен f) : 16. Моќ (hz) : 50. Ладилник : yes.Rotors се вклучени : не.Да ги користите овие мулти-цел центрифуги за различни апликации : мобилен бербата, high - speed поделба на мобилен lysates, и ДНК precipitations.Роторот уреди со покажувач на функција автоматски се поставува безбедно максимална брзина.Фрижидер единици кул роторот комора во околу 15 минути и се чува дома во собата температура додека капак е долу.Цел rotors и адаптери одделно. 22 62 355-9 5804 R со среден капацитет можат да се сместат до 4 x 100 ml шишиња.Овој 22 62 355-9, исто така, прифаќа замав-кофа rotors за длабоко и плочи за зголемена флексибилност.Различни rotors и адаптери за флексибилност во лабораторија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите