.

.

БАЊА & БЛУМ LEMONGRASS НАНЕ ШАМПОН НОВО!! DHL EXPRESS 250 ML. ВРЕДНОСТ ПАКЕТИ (ПАКЕТИ ОД 3) [ДОБИЕТЕ БЕСПЛАТНО ДОМАТИ ЛИЦЕТО МАСКА]

БАЊА & БЛУМ LEMONGRASS НАНЕ ШАМПОН НОВО!! DHL EXPRESS 250 ML. ВРЕДНОСТ ПАКЕТИ (ПАКЕТИ ОД 3) [ДОБИЕТЕ БЕСПЛАТНО

DEN 3696.00

Износ
Во продавницата.

➩ Оваа група е за : Бања & Блум LEMONGRASS НАНЕ ШАМПОН 250 ML. ➩ Искуство нежно благи чистење и негување со едноставно создавање на природна коса со спа Бања&Блум секојдневно. ➩ Избричат коса во скалпот со топла вода за да го отворите фоликулите на косата и косата снегулки да се исчистат и да се напојуваат со Бања&Блум е Чиста Сензација Колекција. ➩ Ајде да се занесе нашите косата и скалпот со сите природни растителни екстракти и органски состојки.Овој сет е вклучена со : 1.)Бања & Блум LEMONGRASS НАНЕ ШАМПОН 250 ML.Ајде да се занесе нашите косата и скалпот со сите природни растителни екстракти и органски состојки.Искуство нежно благи чистење и негување со едноставно создавање на природна коса со спа Бања&Блум секојдневно.Избричат коса во скалпот со топла вода за да го отворите фоликулите на косата и косата снегулки да се исчистат и да се напојуваат со Бања&Блум е Чиста Сензација Колекција.Умерено врз дланка и масажа како скалпот.За да помогне да се стимулира протокот на крв Помага да се релаксираат мозокот е јасно.Исплакнете со чиста вода, По што.На крајот од миењето главата со ладна вода.Со цел да се затвори губење на скали, му Помага на коса да биде сјајна и да ја задржат влагата подобро.Количина : 3 Пакети Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите