.

.

Нови KhunSri Пеперутка Грашок, Билни Шампон за Третман 300ml Органски Природни Двојно Т Коса Суштината 30ml Природни Масла се Забрза Изразат Испорака страна на курирската

Нови KhunSri Пеперутка Грашок, Билни Шампон за Третман 300ml Органски Природни Двојно Т Коса Суштината 30ml

DEN 1950.96

Износ
Во продавницата.

- Користете 100% природни extracts Active Состојки : Органско Пеперутка Грашок Extract Registration Бр 13-1-6400042382 Registration Бр 13-1-6400042383 Size : 300ml/Кутија & 300ml/Box Direction : се Применува оваа шампонот на влажна коса, се мијат и исплакнете ја со вода. ✉ - Храни коренот на косата, направи косата црна, дебели, сјајна, не повреда на косата.- Безбедноста стандард е сертифициран.Помага за забрзување на долга коса, да го поправи тенка коса, намалување на губење на косата. ✉ Khun Sri Пеперутка Грашок, Билни Шампон за Третман 300ml Органски Природна Трева Против Губење на Косата Јадев Дебели Сјајна Коса.- Решавање на проблемот со губење на косата, тенка коса во точка, длабоко во фоликулата на косата.- Храни коренот на косата и скалпот, кои биле стилизирана, боја, обојува, permed, и суви да биде мека.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите