.

.

Увото и Носот Шанса за Полнење за Мажите, Безболно Восок Стапови за Нос Отстранување на Влакна, Носот Коса, Восок Applicators со 20 Безбедно Applicators и 8 Moustache Stencils3 компјутери

Увото и Носот Шанса за Полнење за Мажите, Безболно Восок Стапови за Нос Отстранување на Влакна, Носот Коса,

DEN 1423.20

Износ
Во продавницата.

Применливи за мажи и жени. >>Топло Совети : ве Молиме да користите мустаќи stencils да се спречи восоци од pasting mustaches.Покрива само совет со восок. Не користите ако сте имале некоја негативна реакција на восоци во минатото. ❤️ HJHY носот восок комплет елиминира несакани носот коса од фоликулата, оставајќи носот коса слободни трае и до 4 недели и носот раст на косата е забави со редовна употреба. Со цел да избегнете алергиски реакции на лекот, ние препорачуваме да се направи patch тест на восок на кожата пред првата употреба.Ја напушти апликатори внатрешноста на nostril за најмалку 90 секунди, но не повеќе од 2 минути. Натопи носот восок апликатори во носот восок. ❤️ Повеќе се Користи Восок - Содржи доволно количество за 20 носот коса removals. Држете го стеблото од восок апликатори цврсто и да ги повлечат надолу во една брза движење. >>Предупредувања : 1. >>Како да го Користите : 1. Шанса не се препорачува за стари лица или дијабетесот. Не се применуваат околу очите. Консултирајте се со вашиот лекар пред да го користите ако сте имале носот работењето за последните 12 месеци. ❤️ Носот коса шанса за полнење победи на подлец од бавно болни помош на пинцета да се отстрани срамни влакна, а тоа, исто така, времето ефикасно во споредба со кубат носот влакната со ножици и парична казна ножици.❤️ Носот Отстранување на Влакна Комплет Брзо и Едноставно, тоа е лесно да се користи за нос, уво, средината веѓите и, исто така, може да се користи за да се отстрани blackheads на носот површината дома. Не користете го производот ако имате носот пирсинг или се болни од некоја студена и течење на носот. Отфрлите восок стап по употреба.За безбедно, брзо и енормно задоволување на отстранување на вашите грозен носната буш.76 мл) Нос Восок 20 x Восок Applicators 8 x Moustache Stencils 10 x Хартија Првенство 1 x Мерење на Купот 1 x Корисникот Наставни Прирачник.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите