.

.

Rottay Водоотпорен Кампување Tarp, Лесни Hammock Облачно Летаат Sunshade, Шатор Стапало Backpacking Tarp за Кампување, Планинарење и Активности на Отворено

Rottay Водоотпорен Кампување Tarp, Лесни Hammock Облачно Летаат Sunshade, Шатор Стапало Backpacking Tarp за

DEN 468.96

Износ
Во продавницата.

⛺[ТРАЈНИ] : Направена од висока густина 210 D Оксфорд ткаенина која трајни доволно за да се спречи гребнатинки и punctures.Нашиот шатор tarps понуди не само одржлив rain shield, но исто така голема УВ блокирање sunshade и сигурен снег заштита.Се чувствуваат безбедно и заминаа во било кој временски средина. ⛺ [МУЛТИ-ЦЕЛ ОТВОРЕНО TARP] : Rottay Кампување Tarp може да се користи како мулти-функционални СОНЦЕТО/ОБЛАЧНО/ВЕТРОТ/СНЕГ засолниште, совршено погодни за кампување, планинарење, качување, риболов, backpacking, спортски настани, манифестации, излети, градини, плажа активности, семејни дружења, дворот страни.Тоа исто така може да се користи како шатор стапало, hammock облачно летаат, пикник мат, плажа мат. ⛺ [ЛЕСНО да се ПОСТАВИ] : јасно крои со квадратен дизајн ви овозможува да го отворите директно и потоа користете го најлон јажиња да се врзуваат испис на влоговите на теренот.Ви ја даде најголемата 360-степен целосна заштита кога ќе завршите, доаѓа со сите додатоци што ви треба, можете брзо поставување во неколку минути. ⛺ [ПРЕНОСНИ & КОМПАКТЕН] : Го водоотпорен кампување tarp може да бидат спакувани во една компактна големина и се стави во наредните складирање торбичка, обезбедува дополнителна погодност за спроведување и пешачење. ⛺ [100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ] : Што направи со висок квалитет на опрема и ќе се заштитени со животот, има не-прашања, побара, ние и ветуваме на пари гаранција за враќање на, заедно со светска класа услуги на клиентите!Нашиот тим ќе се среќни да ви помогнат да одговори на сите прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно можеме да се грижи за вас веднаш!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите