.

.

Jockey Жените 7 Велосипед Краток

Jockey Жените 7 Велосипед Краток

DEN 468.00

Износ
Во продавницата.

92% Памук, 8% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал : Памук/Spandex Џерси Изградба направена со трајни и еластичен ткаенини.Нашите Памук Spandex мешавина ви држи ладно и суво додека обезбедување на долготрајна удобност, поддршка и целосна покриеност.Широк Корселе : Широк еластична корселе кој додава поддршка додека контура вашиот облик.Обезбедување нежна компресија оставајќи го ви со кул, мазна се чувствуваат.Изградена во Gusset со влага wicking лагер.Слабеење на Средината на Пораст корселе дека ќе остане во место додека обезбедување на непречено безбедна ласкави одговара. 7" Inseam - Џокеј рефлексивни лого.Додадете овие Jockey жените велосипед шорцеви на вашиот тренингот гардероба ротација.Ова суштински велосипед кратки карактеристики памук/spandex се вклопуваат и влага wicking заврши со gusset.Овој стил има 7" inseam и нуди совршен износ на покритие за долготрајна удобност.Овој стил доаѓаат во пакување од 2!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите