.

.

Машина за шиење торба, преносни tote торба за машина за шиење и дополнителен прибор за шиење

Машина за шиење торба, преносни tote торба за машина за шиење и дополнителен прибор за шиење

DEN 669.60

Износ
Во продавницата.

►СОВРШЕН за ШИЕЊЕ КИТ - комплет за шиење која ја содржи само од најважните и најдобри шиење поими (шиење tools) и дека исто така во лесно да се организира комплет - за да ви овозможи да се најде нешто што ви треба во трепкање.Комплет кој во вистинска смисла го прави вашиот живот полесно.Секој поим во комплет е направен од високо-квалитет на материјали за да бидете сигурни дека тие не успеваат да ја извршуваат својата функција во итност.Така, се самостојни и се грижи за мали поправки себе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите