.

.

Kreinik Меша со Вжарено 50m Метален Конец за Шиење, 55-Двор, Здраво Сјај Сина

Kreinik Меша со Вжарено 50m Метален Конец за Шиење, 55-Двор, Здраво Сјај Сина

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

1 ply метален тема.Филамент е рамен влакна.Мека и лесна за употреба.KREINIK-Kreinik Меша со Вжарено.Ова е 1 ply метален нишка која може да се користи сам или во комбинација со други нишки и предиво.Совршен за подобрување на needlepoint; крст-бод; и везови дизајни.Мешање Filaments се исто така популарни за удар везови; чипка одлуки; ткаење; плетење; и crocheting.Меша со Вжарено е рамен влакна, па дополнителна димензија и светлината може да се додаде кога филамент е дозволено да пресврт на површината : исто така се нарекува Balger.Мека и лесна за користење на овие теми се рака и машина перат.Овој пакет содржи еден 55yd/50m гајтанот.Произведено во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите