.

.

Благодет Печ Countertop Сушење Багажник, Зелена , 17.25x3.5x3 Инчен (Пакување од 1)

Благодет Печ Countertop Сушење Багажник, Зелена , 17.25x3.5x3 Инчен (Пакување од 1)

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Сушење рек : трева стил countertop сушење печ која има елементи на било која форма и големина исправени, додека тие се исуши.Стилски дизајн : низок профил пластичен багажник изгледа добро во секоја кујна и вклучува вода послужавник кој собира вишокот на вода под.Лесен за чистење : две-парче дизајн кој може да се чистат лесно.Не се погодни за машина за миење Садови, микробранова или да се вари, миењето на рацете се препорачува.Идеален за тесни простори.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите