.

.

Про-Лифт B0400 Хидраулични Шише Џек, 4 т Капацитет

Про-Лифт B0400 Хидраулични Шише Џек, 4 т Капацитет

DEN 638.40

Износ
Во продавницата.

Челик кревање седло конструиран за да се одржи оптоварување безбедно.Продолжување завртка се прилагодува за да се приспособат на посакуваната работа на висина.Вграден бајпас систем штити од над-проширување на ram меморија.Топлина третираат критична стрес области се осигурате долг живот перформанси.Голем плус на секое Гаража и Дома.Про-Лифт Б 0400 Хидраулични Шише Џек е 4 тон шише џек кој е идеален за auto, камион услуга, фарма и продавница употреба.Со топлина третираат критична стрес области, тоа обезбедува долг живот перформанси.Покрај тоа, сметководствената се справи го прави толку лесно да ги носите секаде каде тоа е потребно.Тоа карактеристики на челик кревање седло што е конструиран за да се одржи оптоварување безбедно.Со продолжување на завртка, тоа им овозможува на Про Лифт Б 0400 Шише Џек да се прилагоди за да се приспособат на посакуваната работа на висина.Про Лифт Б 0400 Шише Џек, исто така, има Вграден бајпас систем за заштита од ram меморија над-патување.Спецификации : - Капацитет : 4 Тон - Укинување Опсег : 402-391mm - Објект Тежина : 4 Килограми.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите