.

.

Neoprene Изолирани Бебе Шише Превозникот Торба, Има 6 Шишиња (x 12.5 11.25 во)

Neoprene Изолирани Бебе Шише Превозникот Торба, Има 6 Шишиња (x 12.5 11.25 во)

DEN 478.80

Износ
Во продавницата.

Бебе Шише Превозникот : Лесно се носат и транспорт вашиот малку еден бебешките шишиња во оваа изолирани neoprene tote торба.Држи До 6 Шишиња : зелена neoprene торба може да се одржи до 6 шишиња за да се осигура дека вие секогаш имате при рака кога вашиот малку еден е гладен.Изолирани : изолираната neoprene ручек торба ќе го задржи вашето шишиња и ладна или топла за подолг временски период.Се на се Оди : изолираната торба мерки 12.5 x 11.25 инчи, совршено големина да се земе во движење во вашиот автомобил, пелена торба, или ташна.Она што се Вклучени : Вклучува 1 тропски neoprene tote торба.Идеален превозникот за превоз на вашето бебе шишиња со зелени лисја дизајн печати. 3.5 mm neoprene материјал.Изолирани материјални држи шишиња со ладна или топла. 12.5 x 11.25 инчи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите