.

.

Стаклено Шише со Рамен Капа и Силиконски Ракав Океанот Lifefactory 9 оз Шише

Стаклено Шише со Рамен Капа и Силиконски Ракав Океанот Lifefactory 9 оз Шише

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

Lifefactory.Нашите обновливи стаклени шишиња за деца убаво го премости јазот од деца до возрасни. 9 оз Рамен Капа шишиња се leakproof и пакет и во lunchboxes и ранци за училишните деца и лесно се вклопуваат во purses за on-the-go мајки.Секогаш BPA-free и машина за миење садови безбедно, сите компоненти се направени во U. S. и во Европа.Нашите обновливи стаклени шишиња за деца убаво го премости јазот од деца до возрасни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите