.

.

Снег Господар TX45 Мат Црна моторни санки Ултра мала Тежина Двојна Улица и Спортски Мотоцикл Целосна се Соочуваат со Шлем за Мажи и Жени - ECE и ТОЧКА Одобрени

Снег Господар TX45 Мат Црна моторни санки Ултра мала Тежина Двојна Улица и Спортски Мотоцикл Целосна се Соочуваат

DEN 2878.80

Износ
Во продавницата.

Електрични Shield.Лиен Анти-нула Јасно Стакло.Брадата на Воздухот Отвори и Задни Штекер Отвори.Круна Вентилација Систем.Брзо Ослободување Тока Chinstrap Систем.ТОЧКА и ECE Одобрени.Лесен двојна спорт моторни санки шлем со аеродинамичен дизајн.Се одликува со супериорни карактеристики за подобрување на вашата јава искуство.Изградена со користење на современите градежни техники овој шлем карактеристики брзо ослободување тока chinstrap систем за безбедна фит, а кој се одвојува анти-нула стакло, Прилагодливи/Отстранлив Стакло Врвот, ги Исполнува или го Надминува ТОЧКА стандарди.Со својата оптимална комбинација на безбедност и удобност на стилски TX-45 Двојна Спорт моторни санки Шлем го прави одличен избор за сите патот велосипедистите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите