.

.

Око Шминка Палета Сет, 33 Светли Бои Прашање и Трепет Усна Сјај Руменило Четки, Шарени Долготрајни Blendable Професионални Водоотпорен Сенката за Очи Палета за Девојки Ф

Око Шминка Палета Сет, 33 Светли Бои Прашање и Трепет Усна Сјај Руменило Четки, Шарени Долготрајни Blendable

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

【сите-во-едно сочинуваат сенка палета】На сите-во-едно сочинуваат сенка палета вклучува 33 нијанси-мазна mattes и живописни shimmers.Во комбинација со професионална четка во собата, убавина сет нуди бескрајни изгледа кои се движат од природни секојдневниот изглед на волшебна око изглед.Донесените состојки се со висок квалитет, безбедни и здрави, и погодни низ сите тонот на кожата. 【ВОДА и ПОТ ОТПОРНИ】33 ултра-меки & голема пигментација и мазна кадифена во прав за лесна апликација и мешавини рамномерно да одговара на било какви тонот на кожата.Природни нијанси супер жив виножито бои мат металик сјај сенки која е водоотпорен,пот-доказ и долготрајни да направи да се задржи вашиот совршен сенката за очи шминка за долго време. 【Покаже совршеното сенки】Сенки Фах Сет Со Blendable Кадифена Текстура.Тоа доаѓа во убаво тенок-одговара и компактен случај со убава пенливи сребрена маска,suiting и за професионална шминка уметници и шминка почетници,совршен за професионални секојдневна работа,партија шминка,карневал носи или неформални шминка. 【ВИНОЖИТО ШАРЕНИ НИЈАНСИ】се Создаде најпознатите фасцинантен изглед со живописни бои, палетата На бои ги има сите убаво пигментирани бои!На сенката за очи шминка палета е сите за есен / пролет се погледне изглед инспириран. 【Најдобар Подарок】33 шарени сенката за очи plattet, шминка апсолутно се совршен подарок.Одлична идеја за подарок за Денот на Вљубените, Роденден и други Фестивал да се шминка љубовник,семејството и пријателите или изненадување за yourslf!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите