.

.

Празни Сенки Контејнери, Голем Капацитет DIY Шминка Палета Подвижни Сенки Складирање Магнетни Празна Палета за Работа Употреба

Празни Сенки Контејнери, Голем Капацитет DIY Шминка Палета Подвижни Сенки Складирање Магнетни Празна Палета

DEN 458.16

Износ
Во продавницата.

DIY Шминка Палета : Магнетни шминка палета ви овозможи да ги реорганизирате вашите шминка за полнење и ќе ви овозможи да обичај се направи на палети за работни места.Лесна за Носење : Преносни шминка палета е совршен за прикажување и за лесно боја споредба на makeups, погоден за патување, дома и секојдневна употреба.Голем Капацитет : Празни магнетни палета со право капацитет, ќе ви овозможи да ги зачувате вашите омилени сенки, кармин, руменило, прав.Идеален Подарок : Совршен подарок за убавина љубовници, шминка уметник, сопруга, пријателка, дами, жени, на нејзиниот роденден, Божиќ ден, денот на мајката, денот на вљубените итн.Сенки за Складирање : ви Овозможи да се стави eyeshadows или шминка во празен тави, така што тоа ќе работи со оваа магнетен шминка палета.Функција : 1. Сенки за Складирање : ви Овозможи да се стави eyeshadows или шминка во празен тави, така што тоа ќе работи со оваа магнетен шминка палета.2. Голем Капацитет : Празни магнетни палета со право капацитет, ќе ви овозможи да ги зачувате вашите омилени сенки, кармин, руменило, прав.3. DIY Шминка Палета : Магнетни шминка палета ви овозможи да ги реорганизирате вашите шминка за полнење и ќе ви овозможи да обичај се направи на палети за работни места.4. Лесна за Носење : Преносни шминка палета е совршен за прикажување и за лесно боја споредба на makeups, погоден за патување, дома и секојдневна употреба.5. Идеален Подарок : Совршен подарок за убавина љубовници, шминка уметник, сопруга, пријателка, дами, жени, на нејзиниот роденден, Божиќ ден, денот на мајката, денот на вљубените итн.Спецификација : Предмет Тип : Празни Магнетни Palette Material : PUSize : Прибл. 20.5 12.4 x cm / 8.07 x 4.88 во Пакет Листа : 1 x Empty Магнетни Палета.

Параметрите на производот

Item Type:
Empty Magnetic Palette
Material:
PU
Size:
Approx. 20.5 x 12.4cm / 8.07 x 4.88in 
Package List:
1 xEmpty Magnetic Palette :

Им се допаѓа и на купувачите