.

.

Anclicany Око Шминка Палета Сет, 35 Светли Бои Прашање и Трепет Усна Сјај Руменило Четки, ?Шарени Долготрајни Blendable Професионални Водоотпорен Сенка за Девојки Фестивал Р?

Anclicany Око Шминка Палета Сет, 35 Светли Бои Прашање и Трепет Усна Сјај Руменило Четки, ?Шарени Долготрајни

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Во комбинација со професионална четка во собата, убавина сет нуди бескрајни изгледа кои се движат од природни секојдневниот изглед на волшебна око изглед.Одлична идеја за подарок за Денот на Вљубените, Роденден и други Фестивал да се шминка љубовник,семејството и пријателите или изненадување за yourslf!.Донесените состојки се со висок квалитет, безбедни и здрави, и погодни низ сите тонот на кожата.Овие 86 високо пигментирани бои се храбро и убаво, но се уште целосно погоден за носене и Ќе може да се создаде било единствен изглед.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите