.

.

Магнетни Шминка Палета, Бургундија Шминка Производи Складирање на Празни Магнетни Палета DIY Шминка Тави за Шминка Уметник за Секојдневна Употреба

Магнетни Шминка Палета, Бургундија Шминка Производи Складирање на Празни Магнетни Палета DIY Шминка Тави за

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Идеален Подарок : DIY шминка палета е совршен подарок за убавина љубовници, шминка уметник, девојка, дами, на нејзиниот роденден, Божиќ ден, денот на вљубените итн.Широко се Користи : Преносни шминка палета е совршен за прикажување makeups или за бои споредба, кој е погоден за патување, дома и секојдневна употреба.DIY Шминка Палета : Магнетни шминка палета ви овозможи да ги реорганизирате вашите шминка производи и ќе ви овозможи да обичај се направи на палети.Шминка за Складирање : ви Овозможи да се стави eyeshadows или шминка во празен тави, така што може да се користи со овој магнетни шминка палета.Мултифункционален : Празни магнетни палета со голем капацитет, ќе ви овозможи да ги зачувате вашите омилени сенки, кармин, руменило, прав.Функција : 1. Шминка за Складирање : ви Овозможи да се стави eyeshadows или шминка во празен тави, така што може да се користи со овој магнетни шминка палета.2. Мултифункционален : Празни магнетни палета со голем капацитет, ќе ви овозможи да ги зачувате вашите омилени сенки, кармин, руменило, прав.3. DIY Шминка Палета : Магнетни шминка палета ви овозможи да ги реорганизирате вашите шминка производи и ќе ви овозможи да обичај се направи на палети.4. Широко се Користи : Преносни шминка палета е совршен за прикажување makeups или за бои споредба, кој е погоден за патување, дома и секојдневна употреба.5. Идеален Подарок : DIY шминка палета е совршен подарок за убавина љубовници, шминка уметник, девојка, дами, на нејзиниот роденден, Божиќ ден, денот на вљубените итн.Спецификација : Предмет Тип : Празни Магнетни Palette Material : PUColor : Вино Red Size : Прибл. 13 x 20.5 cm / 5.12 x 8.07 во Пакет Листа : 1 x Празни Магнетни Палета.

Параметрите на производот

Item Type:
Empty Magnetic Palette
Material:
PU
Color:
Wine Red
Size:
Approx. 13 x 20.5cm / 5.12 x 8.07in
Package List:
1 x Empty Magnetic Palette :

Им се допаѓа и на купувачите