.

.

Компактен Чанта Огледало, Симпатична Еднорог Шема Дизајн ravel Огледало, Мини Огледало Шминка Романтични Подароци за Жените и Девојка(Unicorn5)

Компактен Чанта Огледало, Симпатична Еднорог Шема Дизајн ravel Огледало, Мини Огледало Шминка Романтични Подароци

DEN 165.12

Износ
Во продавницата.

Ова е огледало специјално дизајнирани за девојки да се носат со нив, кога тие одат надвор.Едната страна на огледалото е нормално мапирање, другата страна има зголемена ефект, јасно може да се види на малите нешта.Круг количка за дизајн, заштеда на простор, подготвени за употреба.Носат огледало со што да се заштитат себе си понекогаш и, кога тоа е од најголема важност.Ние се продаваат многу огледала, квалитетот е загарантирана, а цената е разумна, тоа е многу практична огледало.Компактен Чанта Огледало Ова е свитлива и преносни шминка огледало.Својот лесен дизајн и симпатична изглед може подобро ќе се одрази на девојката срцето на девојки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите