.

.

Шминка Огледало со Led Светло,USB Полнење Прстен Светлина Огледало за Шминка,3 Боја на Светлина Режими и се Прилагодува Осветленоста, Паметни Екран на Допир, 90° Ротаци?

Шминка Огледало со Led Светло,USB Полнење Прстен Светлина Огледало за Шминка,3 Боја на Светлина Режими и се

DEN 575.76

Износ
Во продавницата.

????【LED ОСВЕТЛЕН ШМИНКА ОГЛЕДАЛО】овална пистата во облик на суета огледало е подобро отколку традиционалните круг огледало и квадрат огледало.Тој е опремен со пистата во облик на светлината прстен да се присутни вашето лице со поширок агол на гледање.Огледало површина е појасна и шминка изгледа подобро. ????【USB ПОЛНЕЊЕ ЗАПАЛЕНИ ШМИНКА ОГЛЕДАЛО】Оваа шминка огледало е изграден во 1200 m Ah батерија, може сјај за повеќе од 6 часа на едно полнење, безжични и удобен за куќа или патување употреба. ????【3 Боја Светла Режими и се Прилагодува Осветленоста】Idoylanky шминка огледало со пополни прстен светлина има предности на 3 светла боја : ладна осветлување, природно осветлување и топло осветлување.Допрете го допре сензорот за промена на светлина бои, долго притиснете за да ја прилагодите светлината се како ви се допаѓа. ????【ОТСТРАНЛИВ СТРУКТУРА, ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ БАЗА на ПОСЛУЖАВНИК, 90°ФЛЕКСИБИЛНИ РОТАЦИЈА】огледало може да се ротира за 90°слободно,може да се прилагоди и фиксна тоа на најсоодветен агол на гледање за да го должиме на најсовршената шминка.На база на послужавник може да се организира мала козметика и додатоци, отстранлив структура ќе го направи тоа лесно за чување. ????【Производ концепт и услуга цел】Ние посветена на создавање на лесен-за-користење и практична секојдневна суета огледало, ние го цениме топла насмевка се протегала на твоето лице, и ние се повеќе пријатно изненадени што ќе имаат вашите омилени шминка на лицето, без разлика дали сте домаќинка, студент, некоја постара личност, или шминка уметник, верувам дека мора да има огледало шминка што ќе љубов.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите