.

.

GETPRO Зголемена Шминка Огледало 7 X 12 Инчи 1X/3X Двојно Двострано Огледало Шминка Огледало 360 степени Вртливата Табела Огледало Мат Црна Козметички Огледало

GETPRO Зголемена Шминка Огледало 7 X 12 Инчи 1X/3X Двојно Двострано Огледало Шминка Огледало 360 степени Вртливата

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Со тешки доволно рамнотежа блок, не треба да се грижите за неуспехот и кршење на огледало било повеќе.12"Ергономски висина на овој make up огледала е погоден за луѓето во повеќето височините ,не гуми и напрегање на очите по 1-2 часа користење.Инаку, ако сакате да направите некои close-up шминка, а потоа едноставно зглобот на 3 X нарушување-слободен убавина во огледало може да се направи овој полесно и повеќе рафинирано.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите