.

.

Автомобил Сонцето Стакло Огледало Автомобил Суета Огледало со Автомобилски Светла Шминка Огледало со Светла Шминка Патување Суета Огледало Автомобил Козметички

Автомобил Сонцето Стакло Огледало Автомобил Суета Огледало со Автомобилски Светла Шминка Огледало со Светла

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

DIMMABLE ТРОБОЈКА LED СВЕТЛА : Овој автомобил шминка огледало направени од страна на 4k high-definition сребро-обложено стакло огледало и изградена во 12 жолти светла и 48 бела светла,која има повеќе јасни слики од нормално огледало.000 часа на услугата живот се направи повеќе convient,животната средина-пријателски и потрајни од традиционалните батерија-напојува огледало.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите