.

.

Впечатоци Холивуд Сјај Плус Суета Огледало со 12 Јасно LED Светилки и USB Портови, Tabletop или Ѕид Огледало Шминка со Светла и Dimmer Switch за Спалната соба соблекувалната (Среб

Впечатоци Холивуд Сјај Плус Суета Огледало со 12 Јасно LED Светилки и USB Портови, Tabletop или Ѕид Огледало

DEN 916.80

Износ
Во продавницата.

???????????????????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????????????????????? : Ова огледало шминка со светла е опкружен со 12 компјутери LED свет светилки со прилагодливи glossiness.На dimmer switch помага да прилагодувате различна осветленост која одговара на вашите лични шминка барање, без разлика на тоа е рано утро или доцна во ноќта. ???????????????????????????? ???????????????? ???????????????????????? : Оваа Холивуд суета огледало има совршена големина (31 L x 25.25 H во) кој ви обезбедува со прекрасен поглед.Тоа е идеален подарок и обезбедува безвременски естетски и студио за квалитет осветлување кои ќе го осветлуваат ќе рамномерно од сите правци. ???????????????????????????????????????? ???????????????? : Овој голем ѕид огледало е дизајниран со кој се одвојува база на која го прави тоа виси огледало.Може да висат на ѕидот без база или стојат на маса со база, Тоа може да се користи и во двата начини да се направи вашето суета поубаво. ???????????????????????????????? ???????????? ???????????????????? ???????????? ???????????????????????????? : Оваа облекување маса огледало вклучува страна монтирани места и USB порти на страна за да дојде на власт или да ја полните вашата убавина додатоци, паметен телефон или друг USB уреди. ???????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? : Ќе добиете 100% задоволство преку нашите превозот, врати и политика за наплата.Ние гарантираме дека ќе бидете изненадени од совршенство и услуги на нашите производи.Ние снабдување со најдобар квалитет запалени суета огледала и други додатоци на пазарот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите