.

.

Muminglong Матирано Компактно Огледало Шминка за Тетка од Внук Роденден на денот на Благодарноста Подароци Идеи за Тетка-Нова hudie Тетка Внук

Muminglong Матирано Компактно Огледало Шминка за Тетка од Внук Роденден на денот на Благодарноста Подароци

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Уникатен Подарок : Лични make up огледало врежани со зборовите : "Да ми тетка сакам денес, утре и засекогаш!Како ќе се погледне во огледало се надевам дека ќе се види она што јас го гледам.вие сте убава.".Двострано Круг Огледало : 1× Страна ја покажува кристално јасна рефлексија, на друга страна е 2× зголемување, да обезбеди повеќе детали на вашето лице, обезбедување ќе се направи професионален совршен шминка, се грижи за секој убавина детали.Оваа Суета огледало е пренослив и лесни, мини големина 2.6 во, лесно се вклопува во вашата чанта, козметички торба или пренесувајте-на, така што ќе може да се шминка во секое време, насекаде.Тетка Подароци од внук и внука,Anut Роденденски Подарок Идеи, Матирано Компактно Огледало Шминка Подарок за Тетка,Најдобар Подарок за денот на Мајката, роденден, матура, Божиќ, свадба ден, ангажирање, денот на вљубените, Годишнини и денот на Благодарноста.Многу корисна зголемена огледало за жените од сите возрасти.Топло Совети:Бидејќи снимање агол и светлината се различни,Па боја ќе бидат различни од слика да се прикаже.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви послужи како е можно поскоро.Ви благодариме.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите